IFL16-050NB1HRX300
Numer produktu DigiKey
IFL16-050NB1HRX300-ND
Producent
Numer produktu producenta
IFL16-050NB1HRX300
Opis
RF EMI SHIELD SHEET 100MX11.811"
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF EMI Arkusz ekranujący null Taśma nieprzewodząca, jednostronna 11,811" (300,00mm) X 328,084' (100,00m) X 0,002" (0,05mm)
Kategoria
Kształt
Rolka
Producent
TDK
Długość
328,084' (100,00m)
Seria
Szerokość
11,811" (300,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość - całkowita
0,002" (0,05mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C