IFL10M-025RN1HRX300
Numer produktu DigiKey
445-IFL10M-025RN1HRX300-ND
Producent
Numer produktu producenta
IFL10M-025RN1HRX300
Opis
RF EMI SHIELD TAPE 100MX11.811"
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF EMI Taśma ekranująca null Taśma nieprzewodząca, jednostronna 11,811" (300,00mm) X 328,084' (100,00m) X 0,001" (0,03mm)
Kategoria
Kształt
Rolka
Producent
TDK
Długość
328,084' (100,00m)
Seria
Szerokość
11,811" (300,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość - całkowita
0,001" (0,03mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C