FK26X7R1C335KR000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 359
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 419
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 205
Similar
W magazynie: 104
Similar
W magazynie: 1 000
W magazynie: 456
W magazynie: 506
W magazynie: 348
3.3 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FK26X7R1C335KR000
Numer produktu DigiKey
445-FK26X7R1C335KR000-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK26X7R1C335KR000
Opis
CAP CER 3.3UF 16V X7R RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FK26X7R1C335KR000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)