FK26C0G1H822JN000
Numer produktu DigiKey
445-FK26C0G1H822JN000-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK26C0G1H822JN000
Opis
CAP CER 8200PF 50V C0G RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FK26C0G1H822JN000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)