FK24X7S2A474KR000
Numer produktu DigiKey
445-FK24X7S2A474KR000-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK24X7S2A474KR000
Opis
CAP CER 0.47UF 100V X7S RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7S Promieniowe
Modele EDA/CAD
FK24X7S2A474KR000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,098" (4,50mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)