FK22C0G2E333JN000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
0.033 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FK22C0G2E333JN000
Numer produktu DigiKey
445-FK22C0G2E333JN000-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK22C0G2E333JN000
Opis
CAP CER 0.033UF 250V C0G RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FK22C0G2E333JN000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,157" (7,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)