FK20X7R1H225KR006 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 15 463
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 933
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 3 995
Similar
2.2 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FK20X7R1H225KR006
Numer produktu DigiKey
FK20X7R1H225KR006-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FK20X7R1H225KR006
Opis
CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FK20X7R1H225KR006 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,157" (5,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)