FK20C0G2A473JN000
Numer produktu DigiKey
445-FK20C0G2A473JN000-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK20C0G2A473JN000
Opis
CAP CER 0.047UF 100V C0G RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FK20C0G2A473JN000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,157" (5,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)