FK20C0G1H223JN000
Numer produktu DigiKey
445-FK20C0G1H223JN000-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK20C0G1H223JN000
Opis
CAP CER 0.022UF 50V C0G RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FK20C0G1H223JN000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,157" (5,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)