FK18X7S2A473KR020 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 886
W magazynie: 357
W magazynie: 415
0.047 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7S Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FK18X7S2A473KR020
Numer produktu DigiKey
445-8433-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK18X7S2A473KR020
Opis
CAP CER 0.047UF 100V X7S RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FK18X7S2A473KR020 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)