FK16X7R1E335KR020
Numer produktu DigiKey
445-8353-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK16X7R1E335KR020
Opis
CAP CER 3.3UF 25V X7R RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
FK16X7R1E335KR020 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)