FK11C0G2A333JN020 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 304
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 618
0.033 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FK11C0G2A333JN020
Numer produktu DigiKey
445-8244-ND
Producent
Numer produktu producenta
FK11C0G2A333JN020
Opis
CAP CER 0.033UF 100V C0G RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FK11C0G2A333JN020 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,157" (5,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)