FG28C0G2A221JNT06
Numer produktu DigiKey
445-173535-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-173535-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FG28C0G2A221JNT06
Opis
CAP CER 220PF 100V C0G RADIAL
Szczegółowy opis
220 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FG28C0G2A221JNT06 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)