FG28C0G1H332JNT00
Numer produktu DigiKey
445-181756-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG28C0G1H332JNT00
Opis
CAP CER 3300PF 50V C0G RADIAL
Szczegółowy opis
3300 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FG28C0G1H332JNT00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)