FG26X7R2A224KNT00
Numer produktu DigiKey
FG26X7R2A224KNT00-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG26X7R2A224KNT00
Opis
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
FG26X7R2A224KNT00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)