FG24X7R1H224KNT00
Numer produktu DigiKey
445-181749-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG24X7R1H224KNT00
Opis
CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
FG24X7R1H224KNT00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,118" (4,50mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)