FG24C0G2E392JNT00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
3900 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FG24C0G2E392JNT00
Numer produktu DigiKey
FG24C0G2E392JNT00-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG24C0G2E392JNT00
Opis
CAP CER 3900PF 250V C0G RADIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FG24C0G2E392JNT00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,118" (4,50mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)