FG22C0G1H224JNT00
Numer produktu DigiKey
445-FG22C0G1H224JNT00-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG22C0G1H224JNT00
Opis
CAP CER 0.22UF 50V C0G RADIAL
Szczegółowy opis
0.22 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FG22C0G1H224JNT00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,177" (7,50mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)