FG18X7R2A223KNT00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 453
Arkusz danych
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 896
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Similar
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
0.022 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FG18X7R2A223KNT00
Numer produktu DigiKey
FG18X7R2A223KNT00-ND
Producent
Numer produktu producenta
FG18X7R2A223KNT00
Opis
CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FG18X7R2A223KNT00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)