FG16X7R1H474KNT06
Numer produktu DigiKey
445-173160-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-173160-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FG16X7R1H474KNT06
Opis
CAP CER 0.47UF 50V X7R RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FG16X7R1H474KNT06 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)