FA28C0G1H392JNU06
Numer produktu DigiKey
445-180723-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-180723-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FA28C0G1H392JNU06
Opis
CAP CER 3900PF 50V C0G RADIAL
Szczegółowy opis
3900 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FA28C0G1H392JNU06 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)