FA26X8R1E155KRU06 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.5 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X8R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA26X8R1E155KRU06
Numer produktu DigiKey
FA26X8R1E155KRU06-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FA26X8R1E155KRU06
Opis
CAP CER 1.5UF 25V X8R RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA26X8R1E155KRU06 Modele
Kategoria
Funkcje
Wysoka temperatura
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Współczynnik temperaturowy
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane - zagięte
Temperatura robocza
-55°C - 150°C