FA26X7R1H335KRU00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 508
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
3.3 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA26X7R1H335KRU00
Numer produktu DigiKey
FA26X7R1H335KRU00-ND
Producent
Numer produktu producenta
FA26X7R1H335KRU00
Opis
CAP CER 3.3UF 50V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA26X7R1H335KRU00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)