FA26NP02E153JNU06
Numer produktu DigiKey
445-174971-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-174971-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FA26NP02E153JNU06
Opis
CAP CER 0.015UF 250V NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
0.015 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FA26NP02E153JNU06 Modele
Kategoria
Funkcje
Wysoka temperatura
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Współczynnik temperaturowy
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane - zagięte
Temperatura robocza
-55°C - 150°C