FA26C0G2J101JNU06 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 669
Arkusz danych
100 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA26C0G2J101JNU06
Numer produktu DigiKey
FA26C0G2J101JNU06-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FA26C0G2J101JNU06
Opis
CAP CER 100PF 630V C0G RADIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FA26C0G2J101JNU06 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)