FA24X8R2A683KRU06 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.068 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X8R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA24X8R2A683KRU06
Numer produktu DigiKey
FA24X8R2A683KRU06-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FA24X8R2A683KRU06
Opis
CAP CER 0.068UF 100V X8R RADIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FA24X8R2A683KRU06 Modele
Kategoria
Funkcje
Wysoka temperatura
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,118" (4,50mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Współczynnik temperaturowy
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane
Temperatura robocza
-55°C - 150°C