FA24NP01H333JNU06
Numer produktu DigiKey
445-180630-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-180630-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FA24NP01H333JNU06
Opis
CAP CER 0.033UF 50V NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
0.033 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FA24NP01H333JNU06 Modele
Kategoria
Funkcje
Wysoka temperatura
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,118" (4,50mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Współczynnik temperaturowy
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane
Temperatura robocza
-55°C - 150°C