FA22X7R2A225KNU06
Numer produktu DigiKey
445-180606-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-180606-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FA22X7R2A225KNU06
Opis
CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
FA22X7R2A225KNU06 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,177" (7,50mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)