FA22X7R2A225KNU00
Numer produktu DigiKey
445-FA22X7R2A225KNU00-ND
Producent
Numer produktu producenta
FA22X7R2A225KNU00
Opis
CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
FA22X7R2A225KNU00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,177" (7,50mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)