FA22C0G2W473JNU00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 734
Arkusz danych
0.047 µF ±5% 450V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA22C0G2W473JNU00
Numer produktu DigiKey
FA22C0G2W473JNU00-ND
Producent
Numer produktu producenta
FA22C0G2W473JNU00
Opis
CAP CER 0.047UF 450V C0G RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FA22C0G2W473JNU00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,177" (7,50mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)