FA20NP02J333JNU06
Numer produktu DigiKey
445-FA20NP02J333JNU06CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-FA20NP02J333JNU06TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FA20NP02J333JNU06
Opis
CAP CER 0.033UF 630V NP0 RAD
Szczegółowy opis
0.033 µF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FA20NP02J333JNU06 Modele
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,157" (5,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C