FA20NP02E473JNU06
Numer produktu DigiKey
445-174945-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-174945-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FA20NP02E473JNU06
Opis
CAP CER 0.047UF 250V NP0 RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FA20NP02E473JNU06 Modele
Kategoria
Funkcje
Wysoka temperatura
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,157" (5,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Współczynnik temperaturowy
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane - zagięte
Temperatura robocza
-55°C - 150°C