FA18X7S2A473KRU06 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | FA18X7S2A473KRU06 |
Opis | CAP CER 0.047UF 100V X7S RADIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.047 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7S Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | FA18X7S2A473KRU06 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,217" (5,50mm) |
Napięcie - znamionowe | Rozstaw odprowadzeń 0,098" (2,50mm) |