FA18C0G2A332JNU06
Numer produktu DigiKey
445-180498-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-180498-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FA18C0G2A332JNU06
Opis
CAP CER 3300PF 100V C0G RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FA18C0G2A332JNU06 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,098" (4,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)