FA16C0G2A223JNU06
Numer produktu DigiKey
445-180424-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-180424-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FA16C0G2A223JNU06
Opis
CAP CER 0.022UF 100V C0G RADIAL
Szczegółowy opis
0.022 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
FA16C0G2A223JNU06 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)