FA16C0G2A153JNU06 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 1 853
Arkusz danych
0.015 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA16C0G2A153JNU06
Numer produktu DigiKey
445-180423-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-180423-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FA16C0G2A153JNU06
Opis
CAP CER 0.015UF 100V C0G RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FA16C0G2A153JNU06 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,138" (5,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)