FA11C0G2A473JNU06 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | FA11C0G2A473JNU06 |
Opis | CAP CER 0.047UF 100V C0G RADIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.047 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | FA11C0G2A473JNU06 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia Promieniowe |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,217" x 0,157" (5,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±5% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,276" (7,00mm) |
Napięcie - znamionowe | Rozstaw odprowadzeń 0,098" (2,50mm) |