DEA251002LT-5048A1
Numer produktu DigiKey
445-DEA251002LT-5048A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-DEA251002LT-5048A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-DEA251002LT-5048A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DEA251002LT-5048A1
Opis
RF FILTER LOW PASS 1002MHZ 1008
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1002MHz (odcięcie) Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 997MHz szerokość pasma 2,4dB 1008 (2520 metryczne), 4 podkładki PC
Kategoria
Typ filtra
Dolnoprzepustowe
Producent
TDK
Tłumienność
2,4dB
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1008 (2520 metryczne), 4 podkładki PC
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
1002MHz (odcięcie)
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Szerokość pasma
997MHz