CNC6P1X7S1A476M250AE
Numer produktu DigiKey
445-CNC6P1X7S1A476M250AETR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-CNC6P1X7S1A476M250AECT-ND - Taśma cięta (CT)
445-CNC6P1X7S1A476M250AEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CNC6P1X7S1A476M250AE
Opis
CAP CER 47UF 10V X7S 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X7S 1210 (3225 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)