CLT32-R44
Numer produktu DigiKey
495-CLT32-R44TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-CLT32-R44CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-CLT32-R44DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CLT32-R44
Opis
FIXED IND 440NH 10.1A 7.6 MOHM
Szczegółowy opis
440 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 10.1 A 7,6mOhm 4-SMD
Modele EDA/CAD
CLT32-R44 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
7,6mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 165°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,106" (2,70mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
13,5A