CLT32-R15
Numer produktu DigiKey
495-CLT32-R15TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-CLT32-R15CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-CLT32-R15DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CLT32-R15
Opis
FIXED IND 150NH 15.4A 3.3 MOHM
Szczegółowy opis
150 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 15.4 A 3,3mOhm 4-SMD
Modele EDA/CAD
CLT32-R15 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
3,3mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 165°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,106" (2,70mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
25,4A