CKG57NX7T2J105M500JJ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CKG57NX7T2J105M500JJ |
Opis | CAP CER 1UF 630V X7T SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µF ±20% 630V Kondensatory ceramiczne X7T SMD w stosie, 2 odprowadzenia J |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CKG57NX7T2J105M500JJ Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Niski poziom ESL (w układzie stosu) |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia SMD w stosie, 2 odprowadzenia J |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,236" x 0,197" (6,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,217" (5,50mm) |