CKG57NX7R1E107M500JJ
Numer produktu DigiKey
445-174692-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-174692-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-174692-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CKG57NX7R1E107M500JJ
Opis
CAP CER 100UF 25V X7R SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Modele EDA/CAD
CKG57NX7R1E107M500JJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (w układzie stosu)
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Obudowa / skrzynia
SMD w stosie, 2 odprowadzenia J
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,197" (6,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,217" (5,50mm)