CKG57KX7S2A685K335JJ nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 58
Arkusz danych
6.8 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7S SMD, odprowadzenie w kształcie litery J