CKG57KX7S1H106M335JJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 2 181
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 579
10 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7S SMD, odprowadzenie w kształcie litery J