CKG57KX7R2A335M335JH
Numer produktu DigiKey
445-4104-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-4104-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-4104-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CKG57KX7R2A335M335JH
Opis
CAP CER 3.3UF 100V X7R SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R SMD, odprowadzenie w kształcie litery J
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CKG57KX7R2A335M335JH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
SMD, odprowadzenie w kształcie litery J
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,197" (6,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,138" (3,50mm)