CKG57KX7R1H475M335JH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 554
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 1 893
Arkusz danych
W magazynie: 1 435
Similar
W magazynie: 975
Similar
Odpowiednik parametryczny
4.7 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R SMD, odprowadzenie w kształcie litery J
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKG57KX7R1H475M335JH
Numer produktu DigiKey
445-4100-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKG57KX7R1H475M335JH
Opis
CAP CER 4.7UF 50V X7R SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CKG57KX7R1H475M335JH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
SMD, odprowadzenie w kształcie litery J
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,197" (6,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,138" (3,50mm)