CKG45NX7R2A475M500JJ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CKG45NX7R2A475M500JJ |
Opis | CAP CER 4.7UF 100V X7R SMD |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R SMD w stosie, 2 odprowadzenia J |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CKG45NX7R2A475M500JJ Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Niski poziom ESL (w układzie stosu) |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Nieaktualne | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia SMD w stosie, 2 odprowadzenia J |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,197" x 0,138" (5,00mm x 3,50mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,217" (5,50mm) |