CKG45NX7R2A475M500JJ jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
TDK
W magazynie: 113 015
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 577
Arkusz danych
4.7 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R SMD w stosie, 2 odprowadzenia J