CKG45KX7R2A225K290JJ jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
TDK
W magazynie: 44 574
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
2.2 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R SMD, odprowadzenie w kształcie litery J